Sprawdź co nowego u nas!

Boskie Walentynki - 13.02.2022r

13 lutego, w przeddzień Dnia Zakochanych, wraz z Białostocką Szkołą Nowej Ewangelizacji zorganizowaliśmy wydarzenie pełne MIŁOŚCI - Boskie Walentynki.

 

Msza, z niezwykłą oprawą muzyczną w wykonaniu niezawodnej scholi z Fast, rozpoczęła spotkanie dla par, narzeczonych i małżonków. Zwieńczeniem Eucharystii było uroczyste, indywidualne błogosławieństwo relikwiami naszej Patronki -
św. Joanny Beretty Molla, która tego dnia, za zgodą proboszcza Parafii Królowej Rodzin, była razem z nami, by wstawiać się u Boga w intencji pogłębienia i wzmocnienia naszych relacji. ❤️❤️❤️

2.jpg

fot. Katarzyna Tuz - DZIĘKUJEMY 😊

Oratorium św. Ojca Pio przy Parafii Zmartwychwstania Pańskiego wypełniała atmosfera modlitwy i radości. Zwieńczeniem spotkana była bogata w treści konferencja pt. "Języki miłości" przygotowana przez Sylwię Danilewską - psycholog, żonę i mamę, która podzieliła się z nami cennymi spostrzeżeniami na temat budowania owocnej komunikacji z naszymi życiowymi partnerami. 

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i kończymy słowami, jakie otwierały niedzielny wykład: "W decyzji o tym, by kochać, kryje się ogromny potencjał!"

Wierzymy, że dzięki takim spotkaniom, uda się nam wszystkim ten potencjał wykorzystać jak najlepiej. 😇😀

ewa_1.jpg.png
  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny YouTube Ikona