top of page

Poznaj nas lepiej

Spotkałyśmy się, by stworzyć mieszankę wybuchową. Łączymy nasze talenty i pragnienia, uczymy się od siebie, wspieramy i motywujemy do działania. Celebrujemy codzienność. Doceniamy to, co mamy. Zobacz, czym chcemy się z Tobą podzielić:

untitled-126_edited_edited.jpg

…kobietą, żoną i wojowniczką.

...być z rodziną i przyjaciółmi; spacerować, tańczyć i nucić ulubioną piosenkę. Kocham, gdy świeci słońce. Kocham Ciebie Boże za życie i wspaniałych ludzi wokół mnie.

jestem b.png
kocham b.png

…radość z tego, co jest nam dane. Chcę Ci podarować nadzieję, że będzie dobrze i wiarę w to, że nigdy nie stąpamy po tym świecie sami.

podarować_b.png
justyna.png
kocham.png
jestem.png

...dźwięk instrumentów i odgłosy lasu.

…kreatywną i pełną artystycznych pasji kobietą. Z wykształcenia jestem Animatorem Kultury. Moją pasją jest wodzirejstwo, taniec, muzyka i kultura ludowa.

podarować.png

…kawałek mojego wrażliwego serca, świadectwo życia w relacji z Bogiem oraz czas, który wspólnie wykorzystamy podczas kobiecych warsztatów i innych wydarzeń.

agad.png

…ukochaną córką Boga, który namacalnie troszczy się o mnie i moje życie. Żoną nieco szalonego Męża, z którym nigdy się nie nudzę. Mamą dwóch małych córeczek, które zapewniają mi moc atrakcji każdego dnia. Z zawodu i powołania – nauczycielką języka polskiego.

…poczucie, że dzieje się coś dobrego, a ja jestem tego częścią. Nowe wyzwania, które sprawiają, że i ja odnawiam swoje myślenie, patrzenie, działanie. Te codzienne dary z Nieba – radosną rozmowę, świergot ptaków, uśmiech dziecka, pokój serca.

jestem b.png
kocham b.png

…obecność podczas odkrywania i przeżywanie swojej kobiecości. Dobrze spędzony czas. Zrozumienie i zaangażowanie. Uśmiech.

podarować_b.png
ewa.png
kocham.png
jestem.png

…dzielić się z innymi dobrem, którego doświadczam; kocham długie spacery i niekończące się rozmowy przy kawie, ciszę Adoracji, ale i ciszę samotności, w której spotykam się z najbliższą mi osobą, czyli z samą sobą.

…kobietą, która wciąż poszukuje swojej drogi do świętości:) Cztery kierunki studiów i 5 lat nauki zamieniłam na... realizację marzeń i pragnień, które - jak wierzę - sam Pan Bóg umieścił w moim sercu.

podarować.png

…to, co sama otrzymałam w darze. Skarby, które odnajduję zagłębiając się w historie biblijnych oraz świętych kobiet - moich przewodniczek na ścieżkach prowadzących ku świętości.

untitled-168_edited.jpg
pati1.png

…żoną mądrego mężczyzny, który sprawia, że nie osiadam na laurach oraz mamą małego rozbrykanego Stasia. A zawodowo ekonomistką i cukierniczką.

…spędzać beztrosko czas na łonie natury i doświadczać radości z tworzenia czegoś pięknego i dobrego. Kocham widzieć radość na twarzy mojego męża i tarmosić się z synkiem na kanapie, wywołując u niego salwy śmiechu. Kocham spokojnie usiąść wieczorem z książką i herbatą w czystym, wysprzątanym mieszkaniu przy nastrojowej muzyce.

jestem b.png
kocham b.png

…swoje talenty i doświadczenie zdobywane latami, czyli skrupulatność, szerokie spektrum patrzenia na otaczający świat i ludzi oraz moją pasję do gotowania i goszczenia. Chcę Ci podarować moje wspomnienia z różnych podróży.

podarować_b.png
aga k.png
kocham.png
jestem.png

…swoje życie usłane różami, które mają kolce i Pana, który mi je podarował oraz drobne przyjemności, których dostarcza mi Real Madryt i kino Bollywood.

…kobietą odkrywającą piękno swojej duszy i ciała na drodze do świętości.

podarować.png

 …to, co mam i co sama odkryłam dzięki innym kobietom.

Gabrysia1.png

...poszukiwaczką swojej drogi do świętości, ale też skarbów, które kryją się we mnie i w ludziach, kochającą żoną i przyjaciółką, księgową z pasją.

...salsę i śpiew wielogłosowy, wędrówki po górach i spontaniczne podróże w nieznane,

język hiszpański i dobre rozmowy przy kawie.

jestem b.png
kocham b.png

...całą moją uwagę, gdy się już spotkamy.

podarować_b.png
KAsia.png
kocham.png
jestem.png

...TWORZYĆ !

Nieważne, czy dotyczy to twórczości w postaci pracochłonnego projektu na rzecz innych, pisania ikony Świętego, kreowania swojej "wypowiedzi" za pomocą fotografii,

czy upieczenia ulubionego ciasta dla męża. Ważne, by podstawą twórczości była MIŁOŚĆ!

...szczęśliwą kobietą u boku wyjątkowego Męża, z którym mogę patrzeć w tym samym kierunku, kierunku NIEBA! Na co dzień dbam o to, by było pięknie, realizując się w pracy jako grafik i fotograf. 

podarować.png

...to wszystko, w co wyposażył mnie Bóg!

Odkryłam w sobie kilka talentów i wierzę, że z ich pomocą mogę Cię

zainspirować do poszukiwania Twojego wewnętrznego piękna.

untitled-60-o.jpg
Magda R1.png

…żoną i matką trójki dzieci. Idę przez życie z uśmiechem na twarzy i radością w sercu, a wiara i relacja z Maryją dodają mi skrzydeł. Zawodowo jestem lekarzem medycyny rodzinnej i naprotechnologiem.

…czytać i tańczyć oraz kocham swoją pracę, która jest moja pasją. Pozwala mi ona łączyć wiarę, naukę i potrzebę serca, aby być blisko ludzi.

jestem b.png
kocham b.png

…rozmowy na tematy łatwe, ale i trudne. By wspólnie wzrastać w kobiecości i ubogacać się doświadczeniem oraz wiedzą dotyczącą kobiecej natury. Chcę ofiarować Ci swój czas i uśmiech.

podarować_b.png
karolina.png
kocham.png
jestem.png

 …inspirować i wspierać inne kobiety. Przez moją pracę nauczyłam się wspierania kobiet w macierzyństwie, zwłaszcza w okresie okołoporodowym i laktacji. Przez doświadczenie własne zobaczyłam, jak piękną rolę w tworzeniu rodziny pełni kobieta, żona i matka.

…mamą trójki uroczych maluchów - dwóch córek i synka; żoną wspaniałego męża.

Z zawodu jestem położną.

podarować.png

…swoją wiedzę i doświadczenie w odkrywaniu swojego życiowego powołania.

Magda s1.png
  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny YouTube Ikona
bottom of page