Sprawdź co nowego u nas!

JEJ PORTRET w naszych sercach - 30.10.2021r.

🌷 Maryjo, która wezwałaś nas po imieniu do tego, by kroczyć u Twego boku do Nieba, módl się za nami.

🌷 Maryjo, której święte oblicze okazało się tak bliskie i tak prawdziwe, by malować Je swoją słabą, niekiedy bezradną dłonią, módl się za nami.

🌷 Maryjo, Opiekunko naszych codziennych trosk składanych z ufnością w każdym „Zdrowaś…” szeptanym w drodze, w pracy, pośród powszednich spraw, módl się za nami.

🌷 Maryjo, Najświętsza Matko, której oddana miłość uczy, jak z wiarą i nadzieją trwać pod krzyżem, módl się za nami.

🌷 Maryjo, Oblubienico, w której Bóg złożył najświętsze piękno, czystość i dobro, do którego tęsknią i dążą nasze kobiece serca, módl się za nami.

🌷 Maryjo, Panno najdelikatniejsza i najczulsza, która uczysz nas kojącego dotyku, modlitwy w ukryciu, dawania za nic,

módl się za nami.

🌷 Maryjo, której trud drogi, niedomagania i osamotnienie, nie przeszkodziły w tym, by nieść dobrą nowinę i radośnie wyśpiewywać Magnificat, módl się za nami.

🌷 Maryjo, któraś była pośród nas, by Cię uchwycić, choć odrobinę, kolorem, światłem i sercem, módl się za nami.

1.jpg

Tajemnicy tamtego dnia nie sposób opisać inaczej niż słowami modlitwy.

 

Dorotko – nasza niezwykła instruktorko – dziękujemy za pomysł, jaki powstał w Twoim sercu, za Twoje „fiat” i subtelne towarzyszenie innym kobietom w drodze do Niepokalanej.

PODLASKIE LOKALNIE – dziękujemy Wam, że pozwoliliście, by Jej warsztat odbył się w godnych okolicznościach i by niczego na nim nie zabrakło. Niech Wam Bóg błogosławi!

 

Parafii pw. NMP Królowej Rodzin dziękujemy za to, że – dzięki otwartości i ofiarności Gospodarza i Rezydentów - zawsze czujemy się w tym miejscu... jak u Mamy.

A dziś? Dziś bądź jak św. Elżbieta. Oczekująca, gotowa na spotkanie z Bogiem, otwarta na obecność Tej, która przynosi Chrystusa i wskazuje najkrótszą drogę do świętości. 😇

ewa_1.jpg.png

WARSZTAT REALIZOWANY W RAMACH PROJEKTU „Odkryj kolor i światło swego serca”

 

Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podlaskie Lokalnie” dofinansowanego ze środków Programu NOWEFIO. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Instytut Suwerennej oraz Spółdzielnia Socjalna „Active Go” w Białymstoku.

PL-papier-stopka-1-poprawion.png
  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny YouTube Ikona