Sprawdź co nowego u nas!

NIOSĄCA ŻYCIE - Dar miłości - 23.05.2021r

Minęła kolejna majowa niedziela, w dniu Zesłania Ducha Świętego odbyła się kolejna z cyklu NIOSĄCA ŻYCIE konferencja pt. Dar Miłości. Na nasze zaproszenie odpowiedzieli wspaniali goście Anna i Grzegorz Powideł, którzy przyjechali do nas z siedmiorgiem dzieci. 🥰🥰🥰

Gdy maluchy bawiły się w najlepsze, my rozmawialiśmy o CUDZIE poczęcia nowego człowieka, o tym jak ważne jest, aby zachwycić się życiem, o tym jak cenne i kruche jest życie ludzkie, o poszczególnych etapach stanu błogosławionego i trosce o życie.

5.jpg

"Niewiele jest w życiu bardziej fascynujących doświadczeń niż to, kiedy mamy okazję we współpracy z Bogiem powołać do życia nowego człowieka. "

Gary L. Thomas

Nasi goście z wielką czułością, zaangażowaniem, ale też poczuciem humoru dali świadectwo własnej życiowej drogi i odpowiedzieli na wszystkie nurtujące nas pytania.

 

Dało się wyczuć atmosferę pełną miłości i otwartości na życie, w powietrzu unosił się zapach bzu, a rodzinnej atmosferze sprzyjały domowej roboty wypieki i piękna aranżacja wnętrza. 🌺🌿

Do dziś delektujemy się tymi chwilami spędzonymi z Wami. Czujemy się obdarowane i ubogacone każdym słowem i waszą serdecznością.

Dziękujemy za Waszą obecność! 😃 Czekamy już na kolejną niedzielę by znowu spotkać się z Wami i rozmawiać o DARZE MACIERZYŃSTWA.

Magda s1.png
  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny YouTube Ikona