top of page

Sprawdź co nowego u nas!

Rekolekcje Wielkopostne
"Król pragnie twojego piękna" 7.03-11.04.2022r.

Za sprawą książki „Córka króla” autorstwa Zuzanny Sady oraz zaprzyjaźnionej Parafii pw. św. Faustyny Kowalskiej, współorganizowałyśmy niezwykłą formację, której celem było przygotowanie kobiecych serc na spotkanie ze Zmartwychwstałym.

W marcowe i kwietniowe poniedziałki, począwszy od wigilii Dnia Kobiet, dzielne niewiasty licznie przybywały na Mszę świętą, połączoną z adoracją i konferencją, a niekiedy także spotkaniem na herbatę, ciasto i budujące dzielenie pośród uczestniczek rekolekcji. 😀

Opieką duszpasterską objął nas wikariusz wspomnianej Parafii – ks. Mateusz Dobrzyński oraz Dyrektor Białostockiej Szkoły Nowej Ewangelizacji (współorganizującej wydarzenie) – ks. Kamil Dąbrowski.

W tak niebanalnym gronie przyglądaliśmy się temu, co w sposób szczególny wpływa na życie kobiety: jej stworzenie, powołanie, talenty, a także relacje z Jezusem w odniesieniu do przykładu Maryi i innych niewiast w Ewangelii.

Był czas na śmiech i łzy wzruszenia; świadectwa zaproszonych gości, rozmowy z autorką, dzielenie się wrażeniami i przeżyciami. Nie zabrakło kobiecego wsparcia, miłych niespodzianek i pięknych wspomnień.

Tymi ostatnimi dzielimy się z Wami poniżej – zapraszamy do obejrzenia zdjęć i wysłuchania nagrań z konferencji tematycznych, które nie tracą na aktualności.

Do zobaczenia, Córki Króla! 👑❤️

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny YouTube Ikona
bottom of page